Tidtabell    
       
Gäller fr.o.m 2022-06-01    
       
OBS! Svensk tid    
       
       
Från Haparanda     
       
Avg. Haparanda/Torneå Resecentrum   17:40
Avg. Sangis, vid Partbyggen   18:00
Avg. Kalix, Busstation   18:25
Avg. Töre, Busstation   18:45
Avg. Råneå, Busshållplats vid E4:an   18:55
Avg. Luleå, Scandic Hotell, Mjölkuddsrondellen 19:25
Avg. Piteå, Busstation   20:10
Avg. Byske, Busshållplats E4:an   20:40
Ank. Skellefteå, OK   21:10
  (rast - 30 min)    
Avg. Skellefteå, OK   21:40
Avg. Skellefteå, Busstation   22:00
Avg. Ånäset, E4:an (vid OK)   22:35
Avg. Bygdeå   -
Ank. Umeå, Shell Teg   23:30
  (rast - 15 min)    
Avg. Umeå, Shell Teg   23:45
Avg. Örnsköldsvik, Shell vid E4:an   01:00
Avg. Härnösand, vid gamla fängelse, E4:an   02:20
Avg. Sundsvall, Busstation, hållplats: O   02:55
Avg. Hudiksvall, Circle K vid E4:an   04:00
Avg. Söderhamn, Resecentrum   04:35
Ank. Tönnebro, värdshus   04:50
  (rast - 40 min)    
Avg. Tönnebro, värdshus   05:30
Avg. Gävle Bro, Preem   06:10
Avg. Uppsala, Hjalmar Brantingsgatan 44-46   07:30
Ank. Stockholm, Cityterminalen   08:30
       
       
Från Stockholm    
       
Avg. Stockholm, Cityterminalen   18:00
Avg. Uppsala, Hjalmar Brantingsgatan 44-46   18:55
Avg. Gävle Bro, Circle K   20:10
Ank. Tönnebro, värdshus   20:45
  (rast - 30 min)    
Avg. Tönnebro, värdshus   21:15
Avg. Söderhamn, Resecentrum   21:40
Avg. Hudiksvall, Circle K vid E4:an   22:15
Avg. Sundsvall, Busstation, hållplats: O   23:20
Avg. Härnösand, vid gamla fängelse, E4:an   23:55
Avg. Örnsköldsvik, Shell vid E4:an   01:15
Avg. Umeå, Scandic Syd   02:35
  (rast - 25 min)    
Avg. Umeå, Scandic Syd   03:00
Avg. Ånäset, E4:an (vid OK)   03:50
Avg. Skellefteå, Busstation   04:40
Avg. Byske, Busshållplats E4:an   05:00
Avg. Piteå, Busstation   05:40
Ank. Luleå, Scandic Hotell, Mjölkuddsrondellen 06:20
  (rast - 30 min)    
Avg. Luleå, Scandic Hotell, Mjölkuddsrondellen 06:50
Avg. Råneå, Busshållplats vid E4:an   07:15
Avg. Töre, Busstation   07:30
Avg. Kalix, Busstation   07:50
Avg. Sangis, vid Partbyggen   08:10
Ank. Haparanda/Torneå Resecentrum   08:35
Ank. Torneå (Finland), Gamla busstationen   08:45
       
       
Från Stockholm (Dagstur)    
       
Avg. Stockholm, Cityterminalen   10:00
Avg. Uppsala, Hjalmar Brantingsgatan 44-46   10:55
Avg. Gävle Bro, Circle K   12:10
Ank. Tönnebro, värdshus   12:45
  (rast - 30 min)    
Avg. Tönnebro, värdshus   13:15
Avg. Söderhamn, Resecentrum   13:40
Avg. Hudiksvall, Circle K vid E4:an   14:15
Avg. Sundsvall, Busstation, hållplats: O   15:20
Avg. Härnösand, vid gamla fängelse, E4:an   15:55
Avg. Örnsköldsvik, Shell vid E4:an   17:15
Avg. Umeå, Scandic Syd   18:40
Ank. Bygdeå   19:15
  (rast - 30 min)    
Avg. Bygdeå   19:45
Avg. Ånäset, E4:an (vid OK)   20:10
Avg. Skellefteå, Busstation   20:55
Avg. Skellefteå, OK   -
Avg. Byske, Busshållplats E4:an   21:15
Avg. Piteå, Busstation   21:55
Avg. Luleå, Scandic Hotell, Mjölkuddsrondellen 22:25
Avg. Råneå, Busshållplats vid E4:an   22:50
Avg. Töre, Busstation   23:00
Avg. Kalix, Busstation   23:20
Avg. Sangis, vid Partbyggen   23:35
Ank. Haparanda/Torneå Resecentrum   00:05
Ank. Torneå (Finland), Gamla busstationen   00:15
                     
Priser      
       
Till Stockholm/Uppsala/Gävle/Söderhamn/Hudiksvall  
Från: Enkel Tur och retur  
Torneå 1 035 kr 1 695 kr  
Haparanda 1 095 kr 1 795 kr  
Kalix 1 095 kr 1 795 kr  
Luleå 1 095 kr 1 795 kr  
Piteå 1 095 kr 1 795 kr  
Skellefteå 1 095 kr 1 795 kr  
       
Till Sundsvall/Härnösand    
Från: Enkel Tur och retur  
Torneå 985 kr 1 615 kr  
Haparanda 1 040 kr 1 705 kr  
Kalix 1 040 kr 1 705 kr  
Luleå 995 kr 1 630 kr  
Piteå 950 kr 1 560 kr  
Skellefteå 910 kr 1 490 kr  
       
Vi reserverar oss för eventuella tryckfel.