Time & Price

 

Ladda ner tidtabell 

Tidtabell

Gäller fr.o.m 2019-06-01
Avvikande tider/dagar vid vissa större helger

OBS! Svensk tid

Torsdag & Lördag

Avg.  Torneå (Finland), Gamla busstationen 17:25  
Avg. Haparanda/Torneå Resecentrum 17:40
Avg. Sangis, vid Partbyggen 18:00
Avg. Kalix, Busstation 18:25
Avg. Töre, Busstation 18:45
Avg. Råneå, Busshållplats vid E4:an 18:55
Avg. Luleå, Scandic Hotell, Mjölkuddsrondellen 19:25
Avg. Piteå, Busstation 20:10
Avg. Byske, Busshållplats E4:an 20:40
Ank. Skellefteå, OK 21:10
  (rast - 30 min)  
Avg. Skellefteå, OK 21:40
Avg. Skellefteå, Busstation 22:00
Avg. Ånäset, E4:an (vid OK) 22:35
Avg. Bygdeå -
Ank. Umeå, Shell Teg 23:30
  (rast - 15 min)  
Avg. Umeå, Shell Teg 23:45
Avg. Örnsköldsvik, Shell vid E4:an 01:00
Avg. Härnösand, vid gamla fängelse, E4:an 02:20
Avg. Sundsvall, Busstation, hållplats: O 02:55
Avg. Hudiksvall, Circle K vid E4:an 04:00
Avg. Söderhamn, Resecentrum 04:35
Ank. Tönnebro, värdshus 04:50
  (rast - 40 min)  
Avg. Tönnebro, värdshus 05:30
Avg. Gävle Bro, Preem 06:10
Avg. Uppsala, Hjalmar Brantingsgatan 44-46 07:30
Ank. Stockholm 08:30
       

Fredag

Avg. Stockholm 10:00
Avg. Uppsala, Hjalmar Brantingsgatan 44-46 10:55
Avg. Gävle Bro, Circle K 12:10
Ank. Tönnebro, värdshus 12:45
  (rast - 30 min)  
Avg. Tönnebro, värdshus 13:15
Avg. Söderhamn, Resecentrum 13:40
Avg. Hudiksvall, Circle K vid E4:an 14:15
Avg. Sundsvall, Busstation, hållplats: O 15:20
Avg. Härnösand, vid gamla fängelse, E4:an 15:55
Avg. Örnsköldsvik, Shell vid E4:an 17:15
Avg. Umeå, Scandic Syd 18:40
Ank. Bygdeå 19:15
  (rast - 30 min)  
Avg. Bygdeå 19:45
Avg. Ånäset, E4:an (vid OK) 20:10
Avg. Skellefteå, Busstation 20:55
Avg. Skellefteå, OK -
Avg. Byske, Busshållplats E4:an 21:15
Avg. Piteå, Busstation 21:55
Avg. Luleå, Scandic Hotell, Mjölkuddsrondellen 22:25
Avg. Råneå, Busshållplats vid E4:an 22:50
Avg. Töre, Busstation 23:00
Avg. Kalix, Busstation 23:20
Avg. Sangis, vid Partbyggen 23:35
Ank. Haparanda/Torneå Resecentrum 00:05
Ank. Torneå (Finland), Gamla busstationen 00:15
 

Söndag

Avg. Stockholm 18:00
Avg. Uppsala, Hjalmar Brantingsgatan 44-46 18:55
Avg. Gävle Bro, Circle K 20:10
Ank. Tönnebro, värdshus 20:45
  (rast - 30 min)  
Avg. Tönnebro, värdshus 21:15
Avg. Söderhamn, Resecentrum 21:40
Avg. Hudiksvall, Circle K vid E4:an 22:15
Avg. Sundsvall, Busstation, hållplats: O 23:20
Avg. Härnösand, vid gamla fängelse, E4:an 23:55
Avg. Örnsköldsvik, Shell vid E4:an 01:15
Ank. Umeå, Scandic Syd 02:35
  (rast - 25 min)  
Avg. Umeå, Scandic Syd 03:00
Avg. Bygdeå -
Avg. Ånäset, E4:an (vid OK) 03:50
Avg. Skellefteå, Busstation 04:40
Avg. Skellefteå, OK -
Avg. Byske, Busshållplats E4:an 05:00
Avg. Piteå, Busstation 05:40
Ank. Luleå, Scandic Hotell, Mjölkuddsrondellen 06:20
  (rast - 30 min)  
Avg. Luleå, Scandic Hotell, Mjölkuddsrondellen 06:50
Avg. Råneå, Busshållplats vid E4:an 07:15
Avg. Töre, Busstation 07:30
Avg. Kalix, Busstation 07:50
Avg. Sangis, vid Partbyggen 08:10
Ank. Haparanda/Torneå Resecentrum 08:35
Ank. Torneå (Finland), Gamla busstationen 08:45
                   

Prislista

Torneå & Skellefteå - Stockholm

715:-  Vuxen - Enkelresa
1145:-  Vuxen - Tur och retur
 
705:-  Student / Ungdom / Pensionär - Enkelresa
1130:-  Student / Ungdom / Pensionär - Tur och retur
 
500:-  Barn (i vuxet sällskap) - Enkelresa
800:-  Barn (i vuxet sällskap) - Tur och retur
 
50:-  Platsreservation
150:-  Avbokningsskydd
   

Haparanda/Kalix/Luleå/Piteå - Stockholm

735:-  Vuxen - Enkelresa
1195:-  Vuxen - Tur och retur
   
725:-  Student / Ungdom / Pensionär - Enkelresa
1160:-  Student / Ungdom / Pensionär - Tur och retur            
   
515:-  Barn (i vuxet sällskap) - Enkelresa
835:-  Barn (i vuxet sällskap) - Tur och retur
   
50:-  Platsreservation
150:-  Avbokningsskydd
   

Prispåslag via Kundtjänst

0:-  Kort / Direktbetalning / Swish
20:-  Faktura
   
Vi reserverar oss för eventuella tryckfel.